аренда яхты в турции экскурсии в Мармарисе https://rentyachtturkey.com/from-marmaris-to-istanbul/ https://rentyachtturkey.com/dzhip-safari-v-marmarise/ https://rentyachtturkey.com/ostrov-kleopatry-iz-marmarisa/ traditional Turkish gulet boat best beaches in Turkey Turkey Yacht services Yacht Agency Turkey Marmaris Gulet Dolce Mare

.

.

.

EDGE

c

MUSIC

Piotr Pawlicki - wieczór autorski

Polskie Tria Fortepianowe

edge music studio

kto?

Piotr Pawlicki (śpiew, gitara)
Maciej Kociński (saksofon)

kiedy?
24 listopada 2023, G. 19.00

Wydarzenie na ŻYWO

WSTĘP WOLNY

YouTube EDGE Music Studio!  

Listopadowy wieczór wypełni autorska muzyka Piotra Pawlickiego - poznańskiego autora piosenek, charyzmatycznego dyrygenta chórów gospel, laureata ogólnopolskich festiwali muzycznych, instruktora warsztatów muzycznych.
Inspiracją do tworzenia muzyki i tekstów jest Jego wrażliwość na emocje, uczucia, przeżycia, przyrodę.
Piotr nie lubi szeregować ani definiować muzyki. Wychodzi z założenia, że muzyka jest jedna, a to ludzie i krytycy dzielą ją na gatunki. Jednak jego twórczość wypływa z folkloru, gospel, jazzu i poezji śpiewanej.
Na co dzień prowadzi chór składający się m.in.: z uczestników muzycznych programów telewizyjnych takich jak: "Must Be The Music", "The voice of Poland", "Bitwa na głosy”. Jego zespół wystąpił w programie „MAM TALENT” i zdobył od jurorów 3 x TAK przechodząc do III etapu programu.
Jakiś czas temu pojawiła się Jego debiutancka płyta, na której zagrali czołowi polscy muzycy m.in.: Marcin Pospieszalski, Paweł Zarecki, Robert Kubiszyn, Maciej Kociński, a utwór „Bo kocham” z Jego autorskiej płyty gości w stacjach radiowych.
Wraz z Piotrem zagra znakomity saksofonista Maciej Kociński znany ze współpracy z Ewą Bem, Kubą Badachem, zespołem Poluzjanci, Adamem Sztabą i wieloma innymi wspaniałymi Artystami.


WSTĘP WOLNY!!!

Dofinansowano z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera #edgemusicstudio #fundacjaswiatmozliwosci #koncert #piotrpawlicki

#edgemusicstudio #fundacjaswiatmozliwosci

 

EDGE MUSIC STUDIO

EDGE MUSIC STUDIO

muzyczne przestrzenie

100 m2 profesjonalnej przestrzeni akustycznej wyposażone w koncertowy fortepian Yamaha, klawesyn dwumanuałowy i pozytyw. Powierzchnia mieści do 100 osób publiczności.

100 m2 profesjonalnej przestrzeni akustycznej wyposażone w koncertowy fortepian Yamaha, klawesyn dwumanuałowy i pozytyw. Powierzchnia mieści do 100 osób publiczności.

EDGE MUSIC STUDIO

EDGE MUSIC STUDIO

FF
mostowa-insta
lin

krańcowa 24 - poznań

krańcowa 24 - poznań

© 2021 EDGE MUSIC STUDIO / ALL RIGHTS RESERVED

© 2021 EDGE MUSIC STUDIO
/ ALL RIGHTS RESERVED